První školní den 2020/2021

Dne 1. září 2020 se v naší škole sešlo 10 žáků 1. až 5. ročníku, aby společně s paní ředitelkou Evou Požárovou, paní učitelkou Lenkou Liškovou, paní asistentkou Evou Peterkovou, paní vychovatelkou Ivetou Letmajerovou, zahájili nový školní rok. Některé žáky doprovodili do školy rodiče, a tak i ti se s námi podíleli na zahájení nového školního roku. Úvodní slovo měla paní ředitelka, která přivítala všechny žáky i rodiče a seznámila všechny přítomné s potřebnými informacemi. Pak dostal slovo pan starosta Karel Peterka, který dětem popřál krásný vstup do nového školního roku. Jako dárek dostali všichni žáci od obce dětské  šampaňské a paní učitelky dostaly něco dobrého na zub. Povídali jsme si, zahráli hry a dostali dobroty. Byla to příjemná první vyučovací hodina plná zážitků, úsměvů a očekávání, co nám letošní školní rok přinese. Všem školákům přejeme, ať se jim v tomto školním roce daří a v naší škole moc líbí!

Ve fotogalerii jsou fotky k nahlédnutí.

Kontakt

Adresa

Základní škola Pavlínov
Žďář nad Sázavou
Pavlínov 44
Velké Meziříčí 59401

Kontakt

zs.pavlinov@centrum.cz
TEL.: 566 544 363
MOBIL: +430 777 753 975
Datová schránka: 8xzmq2m

© ZŠ Pavlínov | Created by Micesys