PROJEKTOVÝ DEN – 10. týden čtení

V pátek 9.10. 2020 proběhl na naší škole projekt, který je spojen se čtením. Děti si donesly do školy svoji oblíbenou knížku. Spolužákům svoji knihu přestavili a řekli nám všem, co se jim na dané knize líbí. Ukázali jsme si stránky www.celeceskoctedetem.cz a pustili si audiopohádku. Potom každá třída plnila pracovní list. Prvnáčky prováděli „Knihožrouti“, kteří jim zadávali úkoly. Všichni si hravě s úkoly poradili. Žáky třetí třídy prováděl Chrujda, který s nimi cestoval vesmírem. Kluky z páté třídy prováděli Simpsonovi. Společně s nimi hledali anglická slovíčka, která si trénovali. Další část dne jsme věnovali hrám na naši pozornost. A nakonec jsme se byli projít k naší knihovně. Tímto jsme zakončili náš celodenní projekt. Musíme všechny děti pochválit a už teď se těšíme na další ročník.