Projekt Ovoce do škol

Informace o projektu

Naše škola je již několikátým rokem zapojena do projektu Ovoce do škol. V rámci podpory zdraví žáků odebíráme dvakrát do měsíce svačiny v podobě ovoce nebo zeleniny. Žáci svůj příděl vitamínů posvačí ve škole nebo si odnesou domů. 

V rámci tohoto projektu objednáváme do školy několikrát do roka větší balíčky ovoce a zeleniny a dalších produktů, které žáci o přestávce ochutnávají a které ve školní družině zpracováváme a využíváme jako tvůrčí materiál. Projevujeme tak naše kulinářské dovednosti.

Webové stránky Ovoce a zelenina do škol: http://www.ovoceazeleninadoskol.cz/

PŘEHLED ZÍSKANÝCH PRODUKTŮ VE ŠKOLNÍM ROCE 2020/2021:
září – hruška, rajče
říjen – 
listopad – 
prosinec – 
leden – 
únor – 
březen – 
duben – 
květen – 
červen

no images were found

 

Kontakt

Adresa

Základní škola Pavlínov
Žďář nad Sázavou
Pavlínov 44
Velké Meziříčí 59401

Kontakt

zs.pavlinov@centrum.cz
TEL.: 566 544 363
MOBIL: +430 777 753 975
Datová schránka: 8xzmq2m

© ZŠ Pavlínov | Created by Micesys